FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Biathlonowy PŚ: wygrana Bailly, Gwizdoń bez punktów

KaRoLaK

Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 296

PostWysłany: Pią 17:01, 12 Sty 2007    Temat postu: Biathlonowy PŚ: wygrana Bailly, Gwizdoń bez punktów

Szósta w klasyfikacji biathlonowego Pucharu Świata Francuzka Sandrine Bailly wygrała sprint Ruhpolding przed Szwedką Anną Carin Olofsson i swoją rodaczką Florence Beverel-Robert. Bardzo zły start zaliczyła Magdalena Gwizdoń, która była dopiero 45.
Bailly strzelała bezbłędnie i na liczącej 7,5 km trasie wypracowała sobie 8,5 sekundy przewagi nad trzecią w klasyfikacji generalnej PŚ Olofsson.

Magdalena Gwizdoń, która wygrała pierwszy w tym sezonie sprint w Oestersund, zaliczyła po dwa "pudła" na obu strzelaniach i na mecie miała 2.22,2 s straty do zwyciężczyni. Została sklasyfikowana na 45. miejscu i nie zdobyła punktów do klasyfikacji PŚ. Lepiej niż zwykle spisała się za to Krystyna Pałka, która biegała tylko jedną rundę karną, miała na mecie 33. czas - 1.53,5 s.

Dwie pozostałe Polki - Katarzyna Ponikwia i Magdalena Nyniel zajęły odpowiednio 75. i 80. miejsce (na 96 zawodniczek na mecie). Agnieszka Grzybek nie startowała.